پرسش‌های متداول

  1. خانه
  2. پرسش‌های متداول

آیا می توانم خرید خود را به صورت حضوری انجام دهم؟ نشانی فروشگاه چیست؟

بله! شما می توانید در صورت نیاز، خرید خود را به صورت حضوری از فروشگاه پیران تولز واقع در محله حسن آباد شهر تهران، در ساعات کاری انجام دهید. البته توصیه می کنیم برای جلوگیری از اتلاف وقت خرید خود را به صورت اینترنتی انجام داده یا به صورت تلفنی هماهنگ کنید. برای اطلاع از نشانی فروشگاه لطفا به انتهای این صفحه مراجعه کنید.

نحوه تسویه حساب و پرداخت مبلغ سفارشات چگونه است؟

پرداخت سفارشات از طریق درگاه بانکی سایت یا کارت به کارت برای همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر بوده، همچنین در شهر تهران امکان پرداخت در محل و همزمان با تحویل کالا نیز وجود دارد. لطفا برای اطلاع از جزییات روش های پرداخت اینجا کلیک کنید.

 ساعات و روزهای کاری پیران تولز چه زمانی است؟

ساعات کاری پیران تولز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 18 و روزهای پنج شنبه از ساعت 9 تا 12 می باشد؛ البته شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

 هزینه و نحوه ارسال سفارشات چگونه است؟ چقدر طول می‌‏کشد که مرسوله به دستم برسد؟

هزینه و نحوه ارسال و زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس مبلغ خرید و آدرس تحویل گیری متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه روش‌های ارسال مراجعه کنید. لطفا اینجا کلیک کنید.

آیا محصولات فرصت تست و امکان مرجوعی دارند؟

بله! پیران تولز با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان ۳۰ روز فرصت تست کالا و امکان مرجوعی با بازگشت صد در صد وجه پرداختی مشتریان را در نظر گرفته است. برای اطلاع از قوانین و نحوه استفاده از فرصت تست و مرجوعی کالا لطفا اینجا کلیک کنید.

تا چه زمان باید فاکتور سربرگ دار فروشگاه پیران تولز را که همراه با سفارش تحویل داده می شود نگهداری کنم؟

استفاده از خدمات گارانتی شرکت ها، در ازای ارایه برگ گارانتی محصول خریداری شده امکان پذیر است. فاکتور سربرگ دار فروشگاه پیران تولز در حکم مهر برگ گارانتی بوده و مورد تایید شرکت های ارایه دهنده سرویس قرار دارد. از آن جا که فروشگاه های اینترنتی از مهر کردن برگ گارانتی به دلایل ذیل معذور هستند، مشتری باید فاکتور سربرگ دار را تا پایان مدت اعتبار گارانتی محصول، نزد خود نگهداری کند. گروه بزرگی از محصولات سایت، دارای بسته بندی پلمپ بوده و امکان باز کردن بسته بندی برای پیران تولز جهت ممهور کردن برگ گارانتی وجود ندارد. بخشی از مشتریان پیران تولز، همکاران و خرده فروشان ابزارآلات هستند که مهر کردن برگ گارانتی توسط پیران تولز ، امکان فروش کالا را از آن ها سلب می کند. محصولات خریداری شده از پیران تولز دارای مهلت مرجوعی 30 روزه از تاریخ تحویل کالا هستند، مهر کردن برگ گارانتی امکان مرجوعی کالا را از بین می برد.

فهرست